Terug 7 juni 2021

Samen naar 7000: Thuislevering door spelers

De aboverkoop loopt nog steeds als een trein. Al bijna 7000 supporters kochten hun abonnement voor het seizoen 2021-2022. Dat is met nog een week voorrang voor huidige abonnees een onverhoopt succes, daarom schrijft Malinwa een nieuwe winactie uit waarvoor ook onze spelers hun bijdrage leveren.

Als huidige abonnee heb je dus nog een week om je plaats aan te kopen of te verzekeren. Vanaf 15 juni vervallen alle reservaties en komen de niet benomen plaatsen in vrije verkoop.

Spelers leveren 25 abonnementen aan huis

Om de abonnementenverkoop nog een extra duwtje in de rug te geven, doen onze spelers dus ook hun duit in het zakje. In de loop van de maand juni zullen ze 25 gelukkigen hun abonnement persoonlijk afleveren. De persoon die het 7000ste abonnement aankoop wint sowieso, de overige winnaars worden geloot uit alle supporters die hun abonnement voor donderdag 10 juni al verlengden. Vrijdag 11 juni worden winnaars bekendgemaakt.

Recent nieuws